Producenci

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Zeskanuj i dzwoń

Defibrylator AED Philips HeartStart FRx + bateria i elektrody - opcja skrzynka Peli

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 5 500,00 zł 5500.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 5 092,59 zł
bez 8% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.82
Producent: Philips
Kod produktu: MH.FRP

Opis

 

Najczęściej kupowany defibrylator na świecie.
Defibrylatory Automatyczne Philips HeartStart to sprzęt, któremu zaufało setki tysięcy firm na całym świecie. Zainstalowaliśmy już blisko milion aparatów – to więcej niż jakikolwiek inny producent tego rodzaju urządzeń medycznych. Philips jest wybierany ze względu na technologię, skuteczność, prostotę obsługi i niezawodność. Philips jest wynalazcą impulsu dwufazowego, złotego standardu stosowanego już przez niemal wszystkich producentów.

Przystosowany do użytku nawet w najtrudniejszych warunkach. Prosty w obsłudze i bezpieczny. Wyposażony w innowacyjny system elektrod SMART Pads umozliwiających terapię zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. Bezpieczny dla mięśnia sercowego dwufazowy impuls defibrylacyjny o maksymalnym poziomie wyjściowym energii o wartości maksymalnej 150 Dżuli, istnieje mozliwość zaprogramowania swoich poziomów energii defibrylacyjnej.


Prosty w obsłudze
AED Philips HeartStart FRx dysponuje funkcją interaktywnej pomocy w RKO. Obsługę aparatu ułatwiają czytelne ikony ekranowe oraz spokojne i wyraźne polecenia głosowe.

Trwały

Zaprojektowany z myślą o użytkowaniu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. AED Philips HeartStart FRx zbudowano tak, aby przewyższał rygorystyczne wymagania testowe: polewanie wodą – IP55, obciążenie do 225 kg i upadek na beton z wysokości jednego metra.

Zawsze gotowy do użycia

Defibrylator Philips HeartStart FRx jest zasilany długowieczną baterią (4 lata żywotności lub 200 wyładowań). W trakcie automatycznych codziennych auto-testów urządzenie weryfikuje obwody elektroniczne, stan baterii i elektrod. Migająca zielona kontrolka stanowi zapewnienie, że aparat jest gotowy do użycia.

Bezpieczny

AED Philips HeartStart FRx został skonstruowany i zaprogramowany w taki sposób, aby defibrylacja mogła być wykonana tylko wówczas, gdy rytm serca pacjenta stanowi wskazanie do takiego działania. Perfekcyjny system kontroli jakości produktów Philips wyklucza błędy, które mogą mieć miejsce w przypadku aparatów niższej klasy. Ponadto, najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo terapii zapewnia opracowany przez Philips delikatny dwufazowy impuls defibrylacyjny SMART.
 
Philips HeartStart FRx to jeden z bardzo nielicznych defibrylatorów na świecie, który może pracować gdy pacjent znajduje się na podłożu mokrym lub metalowym. Dlatego jest idealnym rozwiązaniem na basen, do zakładów przemysłowych, a także służb ratowniczych tj. Straż Pożarna.
Nie wymaga serwisów okresowych, które są obowiązkowe u innych producentów i kosztują średnio 600-1300 zł co 2 lata.


Innowacyjne rozwiązania zastosowane w defibrylatorze PHILIPS HeartStart FRx:


 • Elektrody SMART Pads II eliminują konieczność nabywania różnych rodzajów elektrod dla różnych kategorii wiekowych pacjentów – można je stosować zarówno u dorosłych jak i u dzieci.
 • Wystarczy zastosować klucz niemowlęcia/dziecka, aby przełączyć urządzenie w odpowiedni tryb leczenia. Defibrylator automatycznie skoryguje swoje polecenia odnośnie rozmieszczenia elektrod i prowadzenia resuscytacji oraz zmniejszy energię do właściwego poziomu. Brak klucza nie jest przeciwwskazaniem do terapii dzieci i niemowląt.
 • AED Philips HeartStart FRx umożliwia bezprzewodową łączność i zarządzanie danymi za pomocą komputerów przenośnych. Aparat jest wyposażony w port podczerwieni, umożliwiający transmisję informacji bez obawy o kompatybilność kabli i złącz.

Podsumowując chcielibyśmy podkreślić główne zalety Defibrylatora Philips HeartStart FRx, który jest idealnym urządzeniem dla PSP i Ochotniczych Straży Pożarnych:

 • Wysoka odporność na wodę, kurz i uderzenia, udowodniona w testach.
 • Bezpieczny i skuteczny poziom dwufazowego impulsu defibrylacyjnego 150J, najbardziej skutecznego i bezpiecznego impulsu defibrylacyjnego według niezależnych testów.
 • Elektrody SMART – można je stosować zarówno u dorosłych jak i u dzieci za pomocą klucza pediatrycznego, nie ma potrzeby kupować specjalnych elektrod dla dzieci, co ogranicza koszty użytkowania.
 • Technologia QuickShock - Impuls defibrylacyjny dostarczany w czasie poniżej 8 sekund od przerwania RKO - najszybszy defibrylator na rynku.
 • Jasne komunikaty w języku polskim i pełna asysta przy RKO z metronomem i komunikatami głosowymi informującymi, ile czasu pozostało do ukończenia RKO, następnej analizy rytmu serca.
 • Aparaty Philips umożliwiają także pracę w trybie szkoleniowym, bez konieczności zakupu trenażerów, wystarczą specjalne elektrody szkoleniowe.
 • Brak opłat za serwis przez 8 lat gwarancji, nawet po użyciu.
 • Software uwzględnia wytyczne ERC/AH z 2010 roku.


Urządzenie to można nabyć samodzielnie lub jako składową część (R-1 + defibrylator).


Innowacyjne rozwiązania zastosowane w defibrylatorach PHILIPS:

Resuscytacja Krążeniowo-Odechowa (CPR) bezpośrednio przed defibrylacji może bardzo pomóc przywrócić prawidłowy rytm pracy serca, a czas dostarczenia pierwszego impulsu defibrylacyjnego jest ważnym elementem skutecznej akcji.
Korzystny wpływ defibrylacji zanika z każdą minutą, dlatego zarówno szybki dostęp do AED jest ważny, ale również gotowość urządzenia do podania impulsu.
Defibrylatory Philips HeartStart mają unikalną cechę Quick Shock, czyli są gotowe do impulsu po 8 sekundach od uruchomienia, co stawia je na pierwszym miejscu wśród wszystkich dostępnych AED na rynku.
Funkcja Quick Shock daje bardzo szybki czas na impuls po resuscytacji i maksymalizację korzyści płynących z CPR oraz minimalizacji przerw w prowadzonym CPR.

Porównanie w rysunku poniżej.
Drugim ważnym wyróżnikiem Defibrylatorów AED Philips Heart Start jest niska energia impulsu – tylko 150 Dżuli – opatentowana technologia impulsu dwufazowego SMART. Dlaczego najskuteczniejsza, co dowodzą badania na całym świecie?
Bo to prąd jest prawdziwą miarą intensywności wstrząsów. Nie energia.

Ze względu na wyjątkową technologię SMART firmy Philips, która za pomocą kondensatora, na stałym poziomie energetycznym, aplikuje więcej dużej mocy w szczytowe wartości prądu niż konwencjonalne defibrylatory, które muszą stosować wysokoenergetyczne fale nawet do 360 Dżuli.

Terapia impulsem dwufazowym SMART firmy Philips jest najbardziej sprawdzoną terapią w branży, popartą większą liczbą dowodów niż terapia jakimkolwiek innym impulsem.

Badania pokazują, że impuls ten jest bardzo skuteczny u wszystkich pacjentów.
Łączy on w sobie wysokie natężenie prądu dla uzyskania maksymalnej skuteczności z niską energią, która minimalizuje szkodliwe efekty uboczne wstrząsu mięśnia sercowego i związanego z nim zaburzenia czynności, które może być zabójcze dla i tak już osłabionego serca.

Dzięki minimalizacji efektów ubocznych terapia impulsem dwufazowym SMART może być bardzo skuteczna już od pierwszego impulsu, a dodatkowo umożliwia skuteczną i bezpieczną terapię dzieci przy użyciu tych samych elektrod, nawet bez klucza pediatrycznego.Philips jest światowym liderem w rynku AED:

 • Drugie miejsce w zakresie sprzedaży aparatury medycznej, z przychodami na poziomie 9 mld USD rocznie.
 • Światowy lider w dziedzinie resuscytacji, ultrasonografii, kardiologii diagnostycznej, monitorowania pacjentów, radiologii, medycyny nuklearnej, rezonansu magnetycznego, rozwiązań do pracowni hemodynamicznych i zarządzania informacjami medycznymi.
 • Największy udział w rynku AED oraz w kategorii zakładów pracy i miejsc publicznych.
 • Współpraca z 85% firm z listy Fortune 100
 • AED Philipsa wybrane na potrzeby programów wczesnej defibrylacji przez 9 z 10 największych amerykańskich linii lotniczych, dziesiątki regionalnych linii lotniczych, wielu z największych przewoźników międzynarodowych i 24 z największych amerykańskich portów lotniczych.
 • Ponad pół miliona AED sprzedanych do tej pory.
 • Ponad 15 mld godzin służby

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Galeria produktu

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl