Producenci

i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Zeskanuj i dzwoń

Komunikat z dnia 01.07.2020.

Szanowni Państwo z przyczyn technicznych polegających zmianie systemów do zarządzania operacjami na magazynie jesteśmy zmuszeni wstrzymać wysyłki na dwa dni.

Wszystkie zamówienia opłacone i złożone do dnia 01.07.2020 do godziny 16:00 zostały wysłane.

Następne wysyłki zaplanowane są na poniedziałek tj. 06.07.2020.

Za niedogodności przepraszamy.

Kurs pierwszej pomocy

Im szybciej zostanie udzielona pierwsza pomoc poszkodowanemu, tym większa szansa na jego przeżycie oraz ograniczenie ryzyka wystąpienia trwałych i nieodwracalnych zmian w jego organizmie. Nigdy nie należy czekać na reakcję innych osób. W chwili zagrożenia życia liczy się każda sekunda, szczególnie te w pierwszych 4 minutach. Oferujemy kurs udzielania pierwszej pomocy, podczas którego nie tylko przekazujemy wiedzę na temat prawidłowo przeprowadzonej pierwszej pomocy, ale też podkreślamy, jak ważna jest nasza rola w ratowaniu ludzkiego życia.

Naszym celem jest przeszkolenie możliwie jak największej grupy osób. Uświadamiamy, iż pierwsza pomoc to zespół prostych czynności, które wykonujemy często z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi. Kurs pierwszej pomocy podzielony jest na bloki, aby wiedza przekazywana była w sposób usystematyzowany.

Kurs udzielania pierwszej pomocy – bezcenna wiedza i umiejętności

Kurs udzielania pierwszej pomocy skierowany jest do grup 15- i 25-osobowych. Przeprowadzamy go w firmach, a dzięki posiadaniu dużej ilości sprzętu możemy jednocześnie szkolić kilka grup. Podczas kursu korzystamy z fantomów, defibrylatora, manekina z podłączeniem do komputera oraz z możliwością ćwiczenia użycia AED, kamizelki Act Fast, a także sprzętu multimedialnego. Kurs pierwszej pomocy rozpoczyna się przekazaniem wiadomości wstępnych oraz przeprowadzeniem ćwiczeń z oceny stanu poszkodowanego. Uczestnikom przekazujemy informacje dotyczące zasad postępowania w przypadku ran oraz ich opatrywania, poruszamy ważny temat resuscytacji krążeniowo – oddechowej z użyciem automatycznego defibrylatora zewnętrznego. Ponadto uczymy, jak zachować się w sytuacjach nagłego zagrożenia życia.

Kurs pierwszej pomocy trwa 8 godzin. Zapraszamy do kontaktu! Udzielimy wszelkich szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę, a po jego akceptacji ustalimy dogodny termin przeprowadzenia kursu.

Potrzebujesz konkretną liczbę uczestników? Potrzebujesz wycenę, ofertę?

Zgłoszenia dla firm i zapytania ofertowe:

@ przetargi@ratownictwolife24.pl

Tel: 505-830-186

pierwsza pomoc kraków, kurs pierwszej pomocy kraków, szkolenie pierwszej pomocy kraków

28.09.2019 Kraków Kurs Pierwszej Pomocy BLS-AED dla osób indywidualnych 28.09.2019 Kraków Kurs Pierwszej Pomocy BLS-AED dla osób indywidualnych
Cena: 99,00 zł (netto: 99,00 zł )
bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kraków Kurs Pierwszej Pomocy BLS-AED dla osób indywidualnych Kraków Kurs Pierwszej Pomocy BLS-AED dla osób indywidualnych
Cena: 99,00 zł (netto: 99,00 zł )
bez kosztów dostawy
Kurs Pierwszej Pomocy BLS-AED dla pracowników (25 uczestników) Kurs Pierwszej Pomocy BLS-AED dla pracowników (25 uczestników)
Cena: 1 800,00 zł (netto: 1 800,00 zł )
bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl